Rozstrzygnięcie


Konkurs został ogłoszony w listopadzie 2010 r. przez Muzeum im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie. Uczestników konkursu podzielono na grupy wiekowe: kl. I-III, kl. IV-VI szkoły podstawowe oraz gimnazja.

Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji Bożonarodzeniowych, propagowanie twórczości plastycznej oraz poznawanie różnych technik plastycznych.


W przedziale z klas I-III szkół podstawowych:

I nagroda – Diana Makolągwa kl. III Szkoła Podstawowa w Malicach

II nagroda – Aleksandra Nowosad kl. III Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie
II nagroda – Patrycja Bitner kl. III Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
II nagroda – Karolina Adamczuk kl. I Szkoła Podstawowa w Malicach

III nagroda – Agnieszka Traczuk kl. III Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
III nagroda – Mateusz Peczak kl. II Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
III nagroda – Aleksandra Bartnik kl. II Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie

Prace wyróżnione:

1. Sebastian Czapka kl. II Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
2. Łukasz Flisiuk kl. III Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
3. Magdalena Świątek kl. III Szkoła Podstawowa w Husynnem
4. Ewa Romaniszyn kl. I Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
5. Julia Bartko kl. II Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
6. Aleksandra Skawińska kl. II Szkoła Podstawowa w Terebiniu
7. Sandra Drozda kl. I Szkoła Podstawowa w Nieledwi
8. Paulina Wróbel kl. I Szkoła Podstawowa w Malicach
9. Julia Wiśniewska kl. II Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
10. Oliwia Ciucka kl. I Szkoła Podstawowa w Malicach
11. Sylwia Walencik kl. III Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
12. Oliwia Niewiadomska kl. III Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
13. Tomasz Budzyński kl. I Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
14. Julia Szymańska kl. III Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
15. Wiktoria Grela kl. III Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
16. Elżbieta Kudyk kl. III Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
17. Jakub Tlak kl. II Szkoła Podstawowa nr 3 W Hrubieszowie
18. Maja Kiełbowicz kl. III Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
19. Piotr Buchajczuk kl. III Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
20. Oskar Sokal kl. II Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie
21. Kinga Wróblewska kl. II Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
22. Emma Stasiuk kl. II Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie

Nagroda Dyrektora:

1. Marcel Mirosław kl. II Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie

W przedziale z klas IV-VI szkół podstawowych:

I nagroda – Dominika Krzywonos kl. V Szkoła Podstawowa w Nieledwi

II nagroda – Aleksandra Perehubka kl. IV Szkoła Podstawowa w Nieledwi
II nagroda – Monika Mazur kl. VI Szkoła Podstawowa w Terebiniu
II nagroda – Mikołaj Romański kl. V Szkoła Podstawowa w Werbkowicach

III nagroda – Elżbieta Antosiewicz kl. V Szkoła Podstawowa w Stefankowicach
III nagroda – Aleksandra Trześniowska kl. IV Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
III nagroda – Sandra Palonka kl. IV Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie

Prace wyróżnione:

1. Katarzyna Grabczuk kl. IV Powiatowy Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie
2. Anna Dubienko kl. IV Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie
3. Iga Hajkiewicz kl. V Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
4. Anna Lisowska kl. VI Szkoła Podstawowa w Husynnem
5. Grzegorz Roskal kl. IV Szkoła Podstawowa w Matczu
6. Karolina Panasiewicz kl. V Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
7. Natalia Antosiewicz kl. V Szkoła Podstawowa w Stefankowicach
8. Patryk Mazurek kl. IV Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
9. Agnieszka Sałęga kl. IV Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
10. Eryk Witkowski kl. IV Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie
11. Patryk Pakuła kl. V Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie
12. Kamil Jastrzębski kl. IV Zespół Szkół Publicznych w Moniatyczach
13. Aleksandra Szymko kl. IV Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie
14. Diana Nowosad kl. V Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie
15. Grzegorz Lisowski kl. V Szkoła Podstawowa w Husynnem
16. Artur Sas kl. IV Szkoła Podstawowa w Werbkowicach
17. Dominika Mroczkowska kl. V Szkoła Podstawowa nr 2 w Hrubieszowie

W przedziale gimnazja:

I nagroda – Aleksandra Wróbel kl. II Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie.

II nagroda – Dawid Bylina kl. II Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie
II nagroda – Paulina Kulczycka kl. II Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie.

III nagroda – Paweł Kluczek kl. I Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie.
III nagroda – Aleksandra Nowosad kl. I Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie.

Prace wyróżnione:

1. Konrad Pogwizd kl. I Gimnazjum nr 1 w Hrubieszowie
2. Hubert Wróblewski kl. II Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie
3. Michał Marek kl. I Zespół Szkół w Werbkowicach
4. Marcin Drączkowski kl. II Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie
5. Piotr Kowal kl. II Zespół Szkół Publicznych w Moniatyczach
6. Monika Bajurko kl. I Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie
7. Małgorzata Bagińska kl. II Zespół Szkół Publicznych w Moniatyczach
8. Dominika Ogórek kl. I Zespół Szkół w Werbkowicach
9. Flavia Cundari kl. I Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie

Nagroda Dyrektora:

1. Adam Ciesielczuk Powiatowy Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie

Organizatorzy konkursu ufundowali wszystkim uczestnikom i ich opiekunom okolicznościowe dyplomy oraz nagrody pocieszenia dla pozostałych uczestników konkursu.

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbyło się 17 grudnia 2010 r. w sali Muzeum im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie.

Nagrody, wyróżnienia i upominki ufundowali: 1. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie
2. Urząd Miasta Hrubieszów
3. Urząd Gminy Hrubieszów
4. Fundacja Kultury i Przyjaźni Polsko – Francuskiej im. Krystyny i Stefana Du Chateau w Hrubieszowie
5. Muzeum im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie

Pełen protokół z Konkursu:

PROTOKÓŁ z przebiegu konkursu plastycznego „KARTKA BOŻONARODZENIOWA”



dodał: B.Bitner, dnia: 2010-12-21 14:25:57.

Informacje dla zwiedzających



Projekt: Wielokulturowe cmentarzysko w Czerniczynie - nieznane źródło wiedzy o epoce brązu i wczesnym średniowieczu



Projekt: Publikacja katalogu malarstwa Pawła Gajewskiego w zbiorach Muzeum im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie



Wojownik i księżniczka - wystawa czasowa



Towarzystwo Regionalne Hrubieszowskie


TRH


KIOSK


Publikacje dostępne w Muzeum

Galeria - dawne fotografie


Galeria Galeria Galeria Galeria

PROGRAM - STRATY OSOBOWE I OFIARY REPRESJI POD OKUPACJĄ NIEMIECKĄ


straty






(C)2009 Muzeum im. ks. St. Staszica - wszelkie prawa zastrzeżone
autor strony: Tombi