Noc Muzeów 2016

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w najbliższą sobotę 21 maja w godz. 12.00 - 24.00.

Jak zawsze przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla najmłodszych wiele ciekawych zabaw i zajęć plastycznych o tematyce muzealnej i nie tylko...

Koniecznie przyjdźcie do nas ze swoimi pociechami, najlepiej w godz. 12.00-17.00. Świetnie bawić się będą zarówno dzieci, jak również dorośli.

Wieczorową porą zachęcamy do zapoznania się z naszymi wystawami stałymi oraz najnowszą wystawą czasową poświęconą postaci i działalności Stanisława Staszica - patrona naszego muzeum, przygotowaną z okazji 200. rocznicy utworzenia Towarzystwa Rolniczego Hrubieszowskiego.

O godz. 20.00 rozpocznie się zwiedzanie z kuratorem wystawy, oraz odbędzie się prezentacja poświęcona postaci Stanisława Staszica.

Zapewniamy, że warto! Wstęp oczywiście bezpłatny.

dodał: Muzeum, dnia: 2016-05-19 09:44:28.

Informacje dla zwiedzającychProjekt: Wielokulturowe cmentarzysko w Czerniczynie - nieznane źródło wiedzy o epoce brązu i wczesnym średniowieczuProjekt: Publikacja katalogu malarstwa Pawła Gajewskiego w zbiorach Muzeum im. ks. Stanisława Staszica w HrubieszowieWojownik i księżniczka - wystawa czasowaTowarzystwo Regionalne Hrubieszowskie


TRH


KIOSK


Publikacje dostępne w Muzeum

Galeria - dawne fotografie


Galeria Galeria Galeria Galeria

PROGRAM - STRATY OSOBOWE I OFIARY REPRESJI POD OKUPACJĄ NIEMIECKĄ


straty


(C)2009 Muzeum im. ks. St. Staszica - wszelkie prawa zastrzeżone
autor strony: Tombi