Rok JubileuszowyRok 2015 jest dla Muzeum im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie wyjątkowy. To właśnie w tym roku, jesienią obchodzić będziemy jubileusz 50-lecia naszej placówki.

Jednak nie zamierzamy czekać z uroczystościami tak długo. Wszystkie wydarzenia, wystawy, publikacje organizowane w ciągu najbliższych miesięcy oficjalnie wpisywać się będą w cykl obchodów Jubileuszu hrubieszowskiego Muzeum. Kalendarz wydarzeń zostanie zaprezentowany w niedalekiej przyszłości.

Już teraz zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz naszego profilu FB.
dodał: Muzeum, dnia: 2015-01-13 09:38:20.

Informacje dla zwiedzającychProjekt: ”Światło rzeki” Stanisława Baja – e-book do wystawy czasowejProjekt: Nieinwazyjne rozpoznanie geofizyczne stan. 1C w Gródku - najważniejszego stanowiska archeologicznego LubelszczyznyProjekt: Odkryte. Odzyskane. Ocalone. Starożytność w świetle niepublikowanych zabytków z regionu hrubieszowskiegoProjekt: Kolekcja muzealiów 2 Pułk Strzelców Konnych. Wydanie katalogu w setną rocznicę powstania pułku.Projekt: Ocalić od zniszczenia i zapomnienia. Konserwacja zespołu obiektów Armia Krajowa Oddział w HrubieszowieKIOSK


Publikacje dostępne w Muzeum

Galeria - dawne fotografie


Galeria Galeria Galeria Galeria


(C)2009 Muzeum im. ks. St. Staszica - wszelkie prawa zastrzeżone
autor strony: Tombi