Podziemny Hrubieszów - ekspozycja czasowa


Muzeum im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie zaprasza do zwiedzania wystawy poświęconej hrubieszowskim podziemiom i nieistniejącym już w chwili obecnej budynkom miejskim.

Plansze, prezentowane uprzednio w jednym z hrubieszowskich marketów, wzbogacone są o wyjątkowe zabytki zabytki pochodzące z prac przy rewitalizacji hrubieszowskich podziemi.Wizualizacje podziemi przygotowało Stowarzyszenie Podziemny Hrubieszów, wystawę poświęconą niegdysiejszym budynkom - znany pasjonat historii naszego miasta i regionu - Łukasz Krawczyk.

Ekspozycja, która czasowo stała się integralną częścią stałej wystawy historycznej prezentowana będzie co najmniej do końca 2013 roku.dodał: Muzeum, dnia: 2013-11-06 18:49:42.

Informacje dla zwiedzającychBitwa nad Bugiem 1018-2018Projekt "Miecz z Modrynia"Projekt: Wielokulturowe cmentarzysko w Czerniczynie - nieznane źródło wiedzy o epoce brązu i wczesnym średniowieczuProjekt: Konserwacja dzieł sztuki Pawła Gajewskiego w celu opracowania, prezentacji i podniesienia standardów przechowywaniaKIOSK


Publikacje dostępne w Muzeum

Galeria - dawne fotografie


Galeria Galeria Galeria Galeria
(C)2009 Muzeum im. ks. St. Staszica - wszelkie prawa zastrzeżone
autor strony: Tombi