Rocznice nieokrągłe
24 października (czwartek) o godz. 16:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejny wykład z cyklu „Rocznice nieokrągłe”, którego bohaterem będzie Stanisław Karulak. Wykład przypada dokładnie na dzień, w którym mija 41. rocznica śmierci malarza i rzeźbiarza z Hrubieszowa.


Podczas wykładu z prezentacją multimedialną słuchaczom zostanie przybliżona charakterystyka twórczości plastycznej Stanisława Karulaka. Na przykładach wybranych obrazów i rzeźb zostanie ukazany talent tego znanego i cenionego w świecie sztuki „samouka”. Będzie też okazja do wymiany własnych refleksji i wspomnień o twórcy.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny!

Przypominamy, że w kasie muzealnej wciąż można nabyć wydany przez Muzeum w 2012 r. katalog pt. „Z wyobraźni Stanisława Karulaka”.dodał: Muzeum, dnia: 2013-10-24 11:01:00.

Informacje dla zwiedzającychProjekt: Wielokulturowe cmentarzysko w Czerniczynie - nieznane źródło wiedzy o epoce brązu i wczesnym średniowieczuProjekt: Publikacja katalogu malarstwa Pawła Gajewskiego w zbiorach Muzeum im. ks. Stanisława Staszica w HrubieszowieWojownik i księżniczka - wystawa czasowaTowarzystwo Regionalne Hrubieszowskie


TRH


KIOSK


Publikacje dostępne w Muzeum

Galeria - dawne fotografie


Galeria Galeria Galeria Galeria

PROGRAM - STRATY OSOBOWE I OFIARY REPRESJI POD OKUPACJĄ NIEMIECKĄ


straty


(C)2009 Muzeum im. ks. St. Staszica - wszelkie prawa zastrzeżone
autor strony: Tombi