zobacz zdjęcia >>

Rozstrzygnięcie konkursu


Konkurs został ogłoszony w listopadzie 2011 r. przez Muzeum im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie. Uczestników konkursu podzielono na grupy wiekowe: kl. I-III, kl. IV-VI szkoły podstawowe oraz gimnazja.

Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji Bożonarodzeniowych, propagowanie twórczości plastycznej oraz poznawanie różnych technik plastycznych. Zgodnie z regulaminem konkursu prace należało nadesłać do dnia 03 grudnia br. włącznie na adres Muzeum im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie.


W przedziale z klas I-III szkół podstawowych:

I nagroda – Kinga Żuraw kl. I Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Jadwiga Hukowska

II nagroda – Bartłomiej Skrzypczak kl. III Szkoła Podstawowa w Nieledwi opiekun plastyczny Elżbieta Lebiedowicz
II nagroda – Kinga Wróblewska kl. III Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Małgorzata Serafin
III nagroda – Amelia Kordyjak kl. II Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Agnieszka Kwaśnik
III nagroda – Arkadiusz Domonik kl. III Szkoła Podstawowa w Malicach opiekun plastyczny Aneta Kędzierawska
III nagroda – Jagoda Karcz kl. II Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Jolanta Podlewska

Prace wyróżnione:

1. Olaf Grylak kl. I Szkoła Podstawowa w Husynnem opiekun plastyczny Elżbieta Lebiedowicz
2. Sara Zielińska kl. III Szkoła Podstawowa w Malicach opiekun plastyczny Aneta Kędzierawska
3. Marcin Łatka kl. I Szkoła Podstawowa w Nieledwi opiekun plastyczny Wiesława Martyniuk
4. Ewa Skierska kl. II Szkoła Podstawowa w Nieledwi opiekun plastyczny Maria Ciesielczuk
5. Daria Radomska kl. III Szkoła Podstawowa w Nieledwi opiekun plastyczny Elżbieta Lebiedowicz
6. Paulina Wór kl. III Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Małgorzata Serafin
7. Patrycja Korońska kl. III Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Alicja Dziedzic
8. Magdalena Lachowska kl. III Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Alicja Ryszkowska
9. Michał Bogucki kl. II Szkoła Podstawowa w Nieledwi opiekun plastyczny Wiesława Martyniuk
10. Laura Faron kl. III Szkoła Podstawowa w Husynnem opiekun plastyczny Anna Myśliwiec
11. Paweł Staruch kl. III Powiatowy Zespół Placówek Szkolno Wychowawczych w Hrubieszowie opiekun plastyczny Teresa Duławska
12. Julia Dziechciowska kl. II Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Joanna Nazar
13. Natalia Jarosz kl. I Szkoła Podstawowa w Malicach opiekun plastyczny Aneta Kędzierawska
14. Weronika Mil kl. I Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Joanna Łata
15. Milena Dubaj kl. II Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Joanna Nazar
16. Julia Naja kl. II Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Agnieszka Kwaśnik
17. Marcel Gołębiowskai kl. II Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Agnieszka Kwaśnik
18. Maciej Woś kl. II Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Alicja Dziedzic

W przedziale z klas IV-VI szkół podstawowych:

I nagroda – Maciej Mierzwa kl. IV Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Aneta Franke

II nagroda – Patrycja Bitner kl. IV Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Aneta Franke
II nagroda – Anna Dubienko kl. V Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Bogusława Hrycaj
II nagroda – Anna Załoga kl. IV Szkoła Podstawowa w Terebiniu opiekun plastyczny Małgorzata Gula

III nagroda – Michał Łuczuk kl. IV Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Barbara Mielniczuk
III nagroda – Elżbieta Kudyk kl. IV Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Barbara Mielniczuk
III nagroda – Gabriela Załoga kl. VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Terebiniu opiekun plastyczny Małgorzata Gula

Prace wyróżnione:

1. Kinga Panasiewicz kl. V Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Aneta Franke
2. Aleksandra Prystupa kl. IV Szkoła Podstawowa w Strzyżowie opiekun plastyczny BarbaraWojtiuk
3. Agnieszka Sałęga kl. V Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Barbara Mielniczuk
4. Piotr Buchajczuk kl. IV Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Barbara Mielniczuk
5. Dominik Romańczuk kl. V Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Barbara Mielniczuk
6. Angela Wnuk kl. V Szkoła Podstawowa w Werbkowicach opiekun plastyczny Maryla Sułkowska
7. Patryk Maciuk kl. VI Zespół Szkół w Sahryniu opiekun plastyczny Danuta Butryn
8. Karolina Bubiełło kl. VI Szkoła Podstawowa w Nieledwi opiekun plastyczny Elżbieta Lebiedowicz
9. Michał Rycerz kl. IV Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Barbara Mielniczuk
10. Natalia Antosiewicz kl. VI Szkoła Podstawowa w Stefankowicach opiekun plastyczny Jolanta Bagińska
11. Maciej Pokrywka kl. V Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Barbara Mielniczuk
12. Cezary Tkaczuk kl. VI Szkoła Podstawowa w Werbkowicach opiekun plastyczny Maryla Sułkowska
13. Krzysztof Kraczkowski kl. IV Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Barbara Mielniczuk
14. Aleksandra Błaszczak kl. IV Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Barbara Mielniczuk
15. Klaudia Rot kl. IV Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Barbara Mielniczuk
16. Julia Lachowska kl. V Szkoła Podstawowa w Strzyżowie opiekun plastyczny Barbara Wojtiuk
17. Dorota Główka kl V Szkoła Podstawowa w Nieledwi opiekun plastyczny Elżbieta Lebiedowicz
18. Julia Wiącek kl. V Szkoła Podstawowa w Strzyżowie opiekun plastyczny Barbara Wojtiuk
19. Paulina Malon kl. IV Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Aneta Franke
20. Michał Cedro kl. V Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Barbara Mielniczuk
21. Dorota Wójcik kl. V Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Bogusława Hrycaj
22. Agnieszka Brylewska kl. V Powiatowy zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie opiekun plastyczny Joanna Goszko
23. Natalia Syposz kl. V Szkoła Podstawowa w Nieledwi opiekun plastyczny Wiesława Matyniuk
24. Monika Jóźwiak kl. VI Powiatowy Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie opiekun plastyczny Teresa Duławska

W przedziale gimnazja:

I nagroda – Aleksandra Jakub Mielniczek kl. I Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Anna Jańczuk

II nagroda – Monika Mazur kl. I Zespół Szkół w Sahryniu opiekun plastyczny Danuta Butryn
II nagroda – Karolina Jasina kl. II Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Zdzisława Tracz - Mordofel.

III nagroda – Paweł Kluczek kl. II Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Anna Jańczuk.
III nagroda – Paulina Kidyba kl. II Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Zdzisława Tracz – Mordofel.

Prace wyróżnione:

1. Corinne Cundari kl. I Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Anna Jańczuk.
2. Piotr Donoch kl. III Zespół Szkól w Werbkowicach opiekun plastyczny Zdzisława Tracz – Mordofel.
3. Klaudia Jasina kl. II Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Anna Jańczuk.
4. Izabela Mołdoch kl. II Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Anna Jańczuk.
5. Daria Waleryś kl. I Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Anna Jańczuk.
6. Łukasz Romanowski kl. III Powiatowy Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie opiekun plastyczny Teresa Duławska.
7. Grzegorz Mazur kl. III Zespół Szkół w Sahryniu opiekun plastyczny Danuta Butryn.
8. Eliza Iwańczuk kl. I Zespół Szkół w Sahryniu opiekun plastyczny Danuta Butryn.
9. Ewa Opszyńska kl. IV Powiatowy Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie opiekun plastyczny Dorota Białonoga.
10. Aleksandra Hołdaś kl. II Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Zdzisława Tracz – Mordofel.
11. Zuzanna Kuczyńska kl. II Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Zdzisława Tracz – Mordofel.
12. Wiktoria Ciesielczuk kl. I Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie opiekun plastyczny Zdzisława Tracz – Mordofel.

Organizatorzy konkursu ufundowali wszystkim uczestnikom i ich opiekunom okolicznościowe dyplomy oraz nagrody pocieszenia dla pozostałych uczestników konkursu.

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbyło się 16 grudnia 2011 r. w sali Muzeum im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie.

Nagrody, wyróżnienia i upominki ufundowali: 1. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie
2. Urząd Miasta Hrubieszów
3. Urząd Gminy Hrubieszów
4. Fundacja Kultury i Przyjaźni Polsko – Francuskiej im. Krystyny i Stefana Du Chateau w Hrubieszowie
5. Muzeum im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie
Pełen protokół z Konkursu:

PROTOKÓŁ z przebiegu konkursu plastycznego „KARTKA BOŻONARODZENIOWA”



dodał: B.Bitner, dnia: 2011-12-16 14:47:56.

Informacje dla zwiedzających



Projekt: Wielokulturowe cmentarzysko w Czerniczynie - nieznane źródło wiedzy o epoce brązu i wczesnym średniowieczu



Projekt: Publikacja katalogu malarstwa Pawła Gajewskiego w zbiorach Muzeum im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie



Wojownik i księżniczka - wystawa czasowa



Towarzystwo Regionalne Hrubieszowskie


TRH


KIOSK


Publikacje dostępne w Muzeum

Galeria - dawne fotografie


Galeria Galeria Galeria Galeria

PROGRAM - STRATY OSOBOWE I OFIARY REPRESJI POD OKUPACJĄ NIEMIECKĄ


straty






(C)2009 Muzeum im. ks. St. Staszica - wszelkie prawa zastrzeżone
autor strony: Tombi